• Progress Szkolenia
  Progress Szkolenia

Szkolenia "full-immersion"

Wychodząc naprzeciw potrzebom szkoleniowym w zakresie czynnej komunikacji w j.angielskim, przygotowaliśmy autorski program szkoleń full-immersion, obejmujący zarówno zagadnienia z zakresu psychologii biznesu jak i j.angielskiego.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób posługujących się tym językiem, w celu doskonalenia płynności wypowiedzi i poszerzania zakresu słownictwa oraz  poznania procesów psychologicznych i umiejętności komunikacji niezbędnych w pracy z ludźmi.

W trakcie szkolenia uczestnicy będą mieli okazję czynnego treningu umiejętności psychologicznych oraz posługiwania się j. angielskim z założenia, jako jedynym dopuszczalnym językiem szkolenia. Szkolenie rozłożone jest na 8 godzin warsztatów, sugerujemy zorganizowanie cyklu szkoleń, w jedną sobotę miesiąca wg. uznania klienta.

Proponowana tematyka szkoleń:

 • Komunikacja interpersonalna

   

 • Organizacja własnej pracy

   

 • Rozwiązywanie problemów

   

 • Psychologia współpracy z ludźmi

   

   

 • Podejmowanie decyzji

   

   

 • Kierowanie zespołem

   

   

 • Ocena i rozwój podległych pracowników

   

 

Cena szkolenia jest indywidualnie negocjowana i jest uzależniona od ilości edycji oraz uczestników. Cena zawiera materiały szkoleniowe oraz po zakończeniu szkolenia przygotowujemy dla pracodawcy raport opisujący zarówno umiejętności językowe jak psychologiczne każdego z uczestników programu.

 

Szkolenie prowadzone jest przez doświadczonego trenera oraz lektora j.angielskiego (specjalizującego się zarówno w odmianie brytyjskiej jak i amerykańskiej języka angielskiego).

Szczegółowy program i formę szkolenia przedstawiamy po konsultacji z klientem i uwzględnieniu potrzeb związanych z tematyką szkolenia oraz poziomem językowym uczestników, biorąc pod uwagę również różnice pomiędzy British English i American English.

Dopuszczalna ilość uczestników szkolenia to 10 osób.

Szkolenie odbywa się w siedzibie klienta. Szczegółowe terminy pozostają do uzgodnienia.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: szkolenia_progress@wp.pl

 

szkolenia, tłumaczenia