• Progress Szkolenia
    Progress Szkolenia

Firma

 

 

 

 

PROGRESS Ośrodek Szkoleniowy i Biuro Tłumaczeń zajmuje się profesjonalnymi tłumaczeniami ustnymi, pisemnymi oraz kursami językowymi dla firm.

 

Specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych związanych z przemysłem motoryzacyjnym i pokrewnymi dziedzinami.

Firma istnieje na rynku tłumaczeń oraz szkoleń językowych i biznesowych od 1995 roku. Przez lata udało nam się zgromadzić bogate doświadczenia w zakresie organizacji i metodyki szkoleń językowych, współpracujemy z doświadczonymi lektorami języków obcych z doświadczeniem uniwersyteckim, jak również lektorami typu native speaker.
Kursy językowe odbywają się w siedzibie klienta, program jest dostosowany do profilu firmy, zapotrzebowania i kompetencji uczestników.

Organizujemy również szkolenia biznesowe. Program i zakres tematyczny przygotowujemy na podstawie wcześniejszego badania potrzeb, po zakończeniu szkolenia na życzenie klienta przygotowujemy raport efektywności. 

Ponadto służymy pomocą w przygotowaniu do egzaminów CILS.

Pośrednictwo Handlowe.

Pośrednictwo Handlowe w kontaktach między polskimi i włoskimi firmami. Wsparcie w rozmowach handlowych, tłumaczenia, prowadzenie korespondencji, tłumaczenie dokumentacji firmy  oraz wsparcie logistyczno - organizacyjne.

Mamy zaszczyt pochwalić się współpracą z takimi firmami jak:


FIAT,

Magneti Marelli Aftermarket,

Hutchinson,

AVIO, Valeo,

Betonex,

Teksid i wiele innych.


 

szkolenia, tłumaczenia